Eniostudija

Kas jums jāzina par vakara kleitam

Lai gan, kamēr atpakaļ vakarkleitas bija par izredzētajiem – augšējā klases sievieti, viņi tagad nēsā gandrīz katru dāmu. Ja plānojat iegādāties vakara kleitu, šeit ir dažas lietas, kas jums jāzina par kleitas:

Audumi izmanto padarot tos

Vakarkleitas ir izgatavoti no dažādiem audumiem, kas ietver: zīds, šifons, atlass, žoržets, Charmeuse, ilūzija, organza, tills, Džersija, kreps un tafts. Pērkot tērpiem, jums vajadzētu izvēlēties vienu, kas liek jums justies labi par sevi. . Ja Jums ir smags sieviete, jums vajadzētu izvairīties no gludi aprīkots satīna

Tiesības kleitu valkāt

Kāzu viesu: ja jūs uz kāzām, ir aicināti kā viesis, jums vajadzētu ievērot dažus noteikumus:

Jums nekad nevajadzētu valkāt baltu, krējumu, vai ziloņkaula kleitu, jo tas ir rezervēts līgava. Jums vajadzētu arī nekad valkāt sarkanu apģērbs, jo tā vērsīs uzmanību, ka ir domāts, lai dotos uz līgava. Lai izvairītos parādās kā tad, ja jūs esat neatzīs laulība, jums vajadzētu izvairīties no valkājot stabilu melnā vakartērps.

Tāpat kā jums vajadzētu izvairīties sarkano kleitu, jums vajadzētu arī izvairīties apģērbs, kas ir pārmērīgi augstas vai zemas samazināšanu jo tā vērsīs uzmanību, ka vajadzētu iet uz līgava.

galīgais noteikums jāievēro, lai izvairītos no krāsu, ka lieciniece valkā. Tas nepieciešams, lai izvairītos no apmulsums, kas nāk ar to sajaukt loceklis kāzu puse

Klientu korporatīvā pasākumā. Šeit jums vajadzētu valkāt reprezentabls apģērbs, kas var virzīt jums jūsu karjeru. Ja strādājat kino vai augstu modes nozarē, nav kaitējuma dodas uz muguru, dziļi sagrieza, zemu griezumu vai ļoti īsu kleitu. Ja nestrādā nevienā no šīm divām nozarēm, tas ir gudrs, ka jūs valkā konservatīvu, bet elegantu kleitu.

Ja apmeklē baltu kaklasaiti notikumu, jums vajadzētu līdzsvarot grīdas garuma vakartērps ar izstrādātu rotaslietas. Jums vajadzētu arī valkāt kādu grims.

Ja tu apmeklē melnu kaklasaiti notikumu, jums vajadzētu doties uz ilgu vakartērps. Lai būtu elegants meklējat jums vajadzētu doties uz apģērbs ar roku šūtas sīki formā fliteriem, pērlēm un pērlītēm.

Ja tu apmeklē kokteili, jums vajadzētu doties uz apģērbs, kas ir garš vai trīs garumā.

Secinājums

Tas ir tas, kas jums ir jāzina par vakara kleitas. Pērkot tērpiem vienmēr nodrošina, ka jūs veicat pirkumu no cienījamu veikalā.

Jums vajadzētu meklēt jūsu labāko notikumu, kas ir iemesls, kāpēc mēs esam labākā vakarkleitas Īriju laikā. Kleitas ir dažādu izmēru, krāsu un stilu, tādējādi Jūs noteikti atradīsiet vienu, kas ir ideāli piemērots jums.

Flowers & Trees

Comments are closed.