Eniostudija

Dārgakmeņu Auskari: parasts veids, kā izteikt savu individualitāti

Dažiem cilvēkiem ir īpašas krāsu preferences, bet daži cilvēki arī patīk tikai konkrētus akmeņiem, un ir barošanās, esot ap tiem. Dārgakmeņu auskari pastāv, lai cilvēki varētu izvēlēties savu rotaslietas, pamatojoties uz savām vēlmēm, un pielāgot to palīgierīces saskaņā ar savām vēlmēm.

Speciālisti psihisko parādību uzskata, ka katrs dārgakmens apzīmē kaut ko. Daži akmeņi veikt noteiktas funkcijas vai veicina konkrētu aspektu savu personību. Piemēram, valkājot granāts ir teikts, lai palīdzētu mazināt sāpes sliktu sabrukuma, vai radīt skaudību starp mīlētājiem. Ametists ir teikt, lai aizsargātu savu valkātāju pret negatīvo ietekmi alkohola, palēnināt reibumu un nepieļautu sliktu dušu. Tirkīza ir teikt, lai sniegtu emocionālu spēku. Nefrītam vienmēr ir bijusi milzīga nozīme Āzijas civilizācijas; . Tas ir teikt, ka mistisks jauda, ​​lai aizsargātu savu valkātāju pret murgi un citu psihisko uzbrukumu

Dimants – šobrīd vissmagāk minerālu zināms cilvēks – ir teikts kandidēt spēku un tīrību, kas ir iemesls, kāpēc tas ir pieprasījums dārgakmens auskari starp vīriešiem un sievietēm. Smaragdu ir teikt kandidēt harmoniju, spēku sirds, un veiksmi ar mīlestību. Smaragdu paši ir reti, un ļoti reti sarkans smaragds varētu būt vēl vērtīgāks nekā dimantiem. Safīru kandidēt gudrību, mieru un ticību. Visbeidzot, rubīniem kandidēt kaislība, uztraukums, lojalitāte un seksuālu baudu.

Dārgakmeņu auskari var arī kandidēt dzimšanas mēnešiem, kā daži dārgakmeņi un pusdārgakmeņi, ir arī dzimšanas akmeņi. Dažādās dzimšanas akmeņi mēnesī ir uzskaitītas šādi:

* janvāris – Granāts

* februāris – Ametists

* marts – Akvamarīns vai heliotrops

* aprīlis – Dimants

* maijs – smaragds

* jūnijs – Pērles, Mēnessakmens vai aleksandrīta

* jūlijs – Rubīns

* augusts – Peridots vai Sardoniks

* septembris – Safīrs

* oktobris – Opāls vai Turmalīns

* novembris – Topāzs

* decembrī – tirkīzs, cirkons vai zilā topāza

dažādas dārgakmens auskari var aizdot spēku dažādiem aspektiem indivīda personību. Neatkarīgi no tā, vai persona tic mītisks un pārdabisks īpašībām un pilnvaras, kas saistītas ar šiem akmeņiem, valkājot tomēr dārgakmens auskari var justies kā valkātājs ir par materiālo daļu no viņa vai viņas personību, kas izskatās labi, kā labi.

 

Comments are closed.